Bobcat LPM20N Lavansiirtovaunu Li-ion
Sijainti: OULU, Pohjois-Pohjanmaa
1.590,00€ + ALV
Varastossa
Mahdolliset leasing-vaihtoehdot löydät kassalta
Perustiedot
| Merkki | Bobcat |
| Malli | LPM20N Lavansiirtovaunu Li-ion |
| Vuosimalli | 2024 |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Käyttötunnit | 59 h |
| Nostokyky | 2000 kg |
| Nostokorkeus | 110 mm |
Vuokraa kone käyttöösi
| Päivähinta | 70 € +alv / päivä |
| Viikkohinta | 200 € +alv / viikko |
| Kuukausihinta | 400 € +alv / kuukausi |
| Lisätiedot | Kysy lisätietoja |
Lisätiedot
Bobcat lavansiirtovaunu korvaamaan pumppukärryt tai perinteinen lavansiirtovaunu.
Kulkee, nostaa ja laskee sähköllä! Saatavilla myös vaihtoakku, joka helppo vaihtaa (alle 10 sekuntia ja akku vaihdettu).
Jos tämä trukki ei ole sopiva käyttöönne, niin katso myös muut trukki-ilmoituksemme tai ota yhteyttä ja laitetaan trukkiasiat yhdessä kuntoon.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen.
| Valmistenumero | OBWN2-001761 |
| Oheislaitteet | - Li-ion akku - Laturi |
| Takuu | 12 kk |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 2000 kg |
| Painopiste-etäisyys | 600 mm |
| Nostokorkeus | 110 mm |
| Haarukkakelkka | Integroitu haarukkakelkka |
| Haarukoiden pituus | 1150 mm |
| Yleisarvosana (1-5) | 5 |
| Varastonumero | OBWN2-001761 |
| Sertifikaatit | CE |
| Akun jännite | 48 V |
| Akkukapasiteetti | 20 Ah |
| Kuljetuspaino | 149.00 |
| Kuljetusmitat | 1,536x0,54x1,16 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Gneissikuja 2
90620 Oulu
010 279 1835
Avoinna:
Arkisin 8 – 16

Voit kysyä myös meiltä








