BT C3 E 160 SÄHKÖTRUKKI
Sijainti: Riihimäki, Kanta-Häme
5.400,00€ + ALV
Varastossa
Mahdolliset leasing-vaihtoehdot löydät kassalta
Perustiedot
| Merkki | BT |
| Malli | C3 E 160 SÄHKÖTRUKKI |
| Vuosimalli | 2008 |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Käyttötunnit | 3411 h |
| Nostokyky | 1600 kg |
| Nostokorkeus | 4350 mm |
Lisätiedot
Harvoin tarjolla, alle 2m ajokorkeus!
Akku vm. 2013, kuormitustestin tulos 71% = melko hyvä
Voidaan vaihtaa samaan hintaan 1200 mm haarukat, jos nyt trukissa olevat 1000 mm eivät sovellu käyttöösi.
| Valmistenumero | CE329322 |
| Ohjaamo | Turvakaari/-katos |
| Oheislaitteet | 4-TIE HYDRAULIIKKA, PIKKUVIVUT, TYÖVALOT, VAROITUSMAJAKKA, TAHRAAMATTOMAT RENKAAT, HENKILÖNOSTOVARUSTUS, TAUSTAPEILI, Varaaja, Kolmas venttiili, Neljäs venttiili |
| Valmistusmaa | IT |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 1600 kg |
| Painopiste-etäisyys | 500 mm |
| Nostomasto | Triplex/vapaa nosto |
| Nostokorkeus | 4350 mm |
| Haarukkakelkka | Sivusiirto |
| Haarukoiden pituus | 1000 mm |
| Rengastyyppi | Joustokumi |
| Varastonumero | VT-CE329322 |
| Ajokorkeus | 1980 mm |
| Sertifikaatit | CE |
| Akun merkki | HAWKER |
| Akun jännite | 48 V |
| Akkukapasiteetti | 525 Ah |
| Akun vuosimalli | 2013.00 |
| Varaajan valmistaja | HAWKER |
| Latausvirta | 100 A |
| Kuljetuspaino | 3438.00 |
| Kuljetusmitat | 1,99x0,99x1,98 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Karoliinankatu 15
11100 Riihimäki
010 336 4140
Avoinna:
Arkisin 8-16

Voit kysyä myös meiltä




















