CAT DP50N DIESELTRUKKI
Sijainti: Riihimäki, Kanta-Häme
17.750,00€ + ALV
Varastossa
Mahdolliset leasing-vaihtoehdot löydät kassalta
Perustiedot
| Merkki | CAT |
| Malli | DP50N DIESELTRUKKI |
| Vuosimalli | 2012 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Käyttötunnit | 7278 h |
| Nostokyky | 5000 kg |
| Nostokorkeus | 4500 mm |
Lisätiedot
Hyvillä varusteilla, hieno, juuri huollettu CAT!
Tieliikennerekisterissä.
Tähänkin koneeseen edullinen rahoitus saatavilla.
Jos tämä trukki ei ole sopiva käyttöönne, niin katso myös muut trukki-ilmoituksemme tai ota yhteyttä ja laitetaan trukkiasiat yhdessä kuntoon.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Huolto- ja huolenpitosopimuset, sekä kaikki muut palvelut. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen
| Valmistenumero | ET28C-50590 |
| Ohjaamo | Umpihytti |
| Oheislaitteet | SÄHKÖISESTI TAAKSEPÄIN KALLISTUVA OHJAAMO, PIKKUVIVUT HYDRAULIIKALLE, PIN-KOODI KÄYNNISTYS, GRAMMER JOUSTOISTUIN, TIELIIKENNEREKISTERISSÄ, TYÖVALOT, AJOVALOT, MASTOVALOT, VAROITUSMAJAKKA, LOHKOLÄMMITIN, STEREOT, Kolmas venttiili, Neljäs venttiili |
| Valmistusmaa | NL |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 5000 kg |
| Painopiste-etäisyys | 600 mm |
| Vapaanosto | 160 mm |
| Nostomasto | Duplex |
| Nostokorkeus | 4500 mm |
| Haarukkakelkka | Sivusiirto ja levitys |
| Haarukoiden pituus | 1900 mm |
| Rengaskoko takana | 7.00-12 |
| Rengaskoko edessä | 8.25-15 |
| Rengastyyppi | Ilmakumi |
| Ajokorkeus | 3100 mm |
| Moottori | S6S |
| Moottorin teho | 78 Hv |
| Sertifikaatit | CE |
| Vaihteisto | 2-VAIHTEINEN POWERSHIFT |
| Kuljetuspaino | 8605.00 |
| Kuljetusmitat | 3,31x1,965x3,1 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Karoliinankatu 15
11100 Riihimäki
010 336 4140
Avoinna:
Arkisin 8-16

Voit kysyä myös meiltä




















