Doosan B50X-5 Sähkötrukki
Sijainti: Oulu, Pohjois-Pohjanmaa
29.750,00€ + ALV
Varastossa
Mahdolliset leasing-vaihtoehdot löydät kassalta
Perustiedot
| Merkki | Doosan |
| Malli | B50X-5 Sähkötrukki |
| Vuosimalli | 2018 |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Käyttötunnit | 505 h |
| Nostokyky | 5000 kg |
| Nostokorkeus | 4700 mm |
Vuokraa kone käyttöösi
| Päivähinta | 250 € +alv / päivä |
| Viikkohinta | 500 € +alv / viikko |
| Kuukausihinta | 1450 € +alv / kuukausi |
| Lisätiedot | Kysy lisätietoja |
Lisätiedot
SUOMEN KONETALO ON BOBCAT MAANRAKENNUSKONEIDEN JA TRUKKIEN VALTUUTETTU MAAHANTUOJA. MEILTÄ SAAT KONEET, LISÄLAITTEET, HUOLLOT JA VARAOSAT LUOTETTAVASTI JA NOPEASTI.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Huolto- ja huolenpitosopimukset, sekä kaikki muut palvelut. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen
| Valmistenumero | FBB03-1390-00454 |
| Ohjaamo | Umpihytti |
| Oheislaitteet | -Majakka -Bluespot takana, Kolmas venttiili, Neljäs venttiili, Kattoikkuna, Lämmitin |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 5000 kg |
| Painopiste-etäisyys | 500 mm |
| Nostomasto | Triplex/vapaa nosto |
| Nostokorkeus | 4700 mm |
| Haarukkakelkka | Sivusiirto ja levitys |
| Rengaskoko takana | 7.00-12 |
| Rengaskoko edessä | 28x12.5-15 |
| Renkaiden merkki | Nexen |
| Sertifikaatit | CE |
| Akun jännite | 80 V |
| Akkukapasiteetti | 720 Ah |
| Kuljetuspaino | 8497.00 |
| Kuljetusmitat | 3,092x1,47x2,34 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Gneissikuja 2
90620 Oulu
010 279 1835
Avoinna:
Arkisin 8 – 16

Voit kysyä myös meiltä






