Hyster H1.6FT dieseltrukki Vuokralle 21-22.5 JM
Sijainti: OULU, Pohjois-Pohjanmaa
8.450,00€ + ALV
Varastossa
Mahdolliset leasing-vaihtoehdot löydät kassalta
Perustiedot
| Merkki | Hyster |
| Malli | H1.6FT dieseltrukki Vuokralle 21-22.5 JM |
| Vuosimalli | 2009 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Käyttötunnit | 6506 h |
| Nostokyky | 1600 kg |
| Nostokorkeus | 4900 mm |
Lisätiedot
Hyväkuntoinen ja näppärä dieseltrukki valmiina töihin.
Ohjaamo lämmityslaitteella, korkealle nostava 3-jatkeinen masto.
Koneessa 1500 mm haarukat kiinni, mutta voidaan vaihtaa eri mittaisiin tarvittaessa.
Jos tämä trukki ei ole sopiva käyttöönne, niin katso myös muut trukki-ilmoituksemme tai ota yhteyttä ja laitetaan trukkiasiat yhdessä kuntoon.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen.
| Valmistenumero | F001B05492G |
| Ohjaamo | Umpihytti |
| Oheislaitteet | Kolmas venttiili, Neljäs venttiili |
| Huoltosopimus | Kyllä |
| Valmistusmaa | UK |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 1600 kg |
| Painopiste-etäisyys | 500 mm |
| Nostomasto | Triplex |
| Nostokorkeus | 4900 mm |
| Haarukkakelkka | Sivusiirto ja levitys |
| Haarukoiden pituus | 1500 mm |
| Yleisarvosana (1-5) | 3 |
| Takarenkaiden kunto | 85 % |
| Rengaskoko takana | 5.00-8 |
| Eturenkaiden kunto | 70 % |
| Rengaskoko edessä | 6.50-10 |
| Rengastyyppi | Joustokumi |
| Moottorin teho | 39 Hv |
| Sertifikaatit | CE |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Akun jännite | 12 V |
| Latausjännite | 12 V |
| Kuljetuspaino | 3310.00 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Gneissikuja 2
90620 Oulu
010 279 1835
Avoinna:
Arkisin 8 – 16

Voit kysyä myös meiltä















