Yale GLP35VX KAASUTRUKKI
Sijainti: Riihimäki, Kanta-Häme
8.950,00€ + ALV
Varastossa
Mahdolliset leasing-vaihtoehdot löydät kassalta
Perustiedot
| Merkki | Yale |
| Malli | GLP35VX KAASUTRUKKI |
| Vuosimalli | 2018 |
| Käyttövoima | Nestekaasu |
| Käyttötunnit | 28988 h |
| Nostokyky | 3500 kg |
| Nostokorkeus | 3600 mm |
Lisätiedot
1. omistaja uudesta, huippuvarusteet mm. ilmapenkki, peruutuskamera, asetinlaite.
Ollut vain sisäkäytössä ja täysi huoltohistoria.
SUOMEN KONETALO ON BOBCAT MAANRAKENNUSKONEIDEN JA TRUKKIEN VALTUUTETTU MAAHANTUOJA. MEILTÄ SAAT KONEET, LISÄLAITTEET, HUOLLOT JA VARAOSAT LUOTETTAVASTI JA NOPEASTI.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Huolto- ja huolenpitosopimukset, sekä kaikki muut palvelut. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen.
| Valmistenumero | D875B05531S |
| Ohjaamo | Turvakaari/-katos |
| Oheislaitteet | Peruutuskamera, ilmajousitettu Grammer istuin, Blue Spot huomiovalot etu ja taka, LED -työvalot, majakka, tuuletin, Minilevers-pikkuvivut, tuulilasi + pyyhin, kattolasi, precleaner, Monotrol, Cascade asetinlaite., Kolmas venttiili, Neljäs venttiili |
| Valmistusmaa | UK |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 3500 kg |
| Painopiste-etäisyys | 500 mm |
| Nostomasto | Duplex |
| Nostokorkeus | 3600 mm |
| Haarukkakelkka | Sivusiirto ja levitys |
| Haarukoiden pituus | 1200 mm |
| Ed. omistajien lkm. | 1 |
| Takarenkaiden kunto | 80 % |
| Rengaskoko takana | 6.50-10 |
| Eturenkaiden kunto | 80 % |
| Rengaskoko edessä | 28X9-15 |
| Rengastyyppi | Joustokumi |
| Varastonumero | VT-D875B05531S |
| Ajokorkeus | 2440 mm |
| Moottori | WG2503 |
| Moottorin teho | 59 Hv |
| Sertifikaatit | CE |
| Vaihteisto | TECHTRONIX |
| Kuljetuspaino | 4810.00 |
| Kuljetusmitat | 2,734x1,186x2,445 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Karoliinankatu 15
11100 Riihimäki
010 336 4140
Avoinna:
Arkisin 8-16

Voit kysyä myös meiltä
















