Atlet AJN pinoamisvaunu hyvällä akulla!
Sijainti: Riihimäki, Kanta-Häme
1.300,00€ + ALV
Varastossa
Mahdolliset leasing-vaihtoehdot löydät kassalta
Perustiedot
| Merkki | Atlet |
| Malli | AJN pinoamisvaunu hyvällä akulla! |
| Vuosimalli | 1988 |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Nostokyky | 1000 kg |
| Nostokorkeus | 3450 mm |
Lisätiedot
Toimiva seisten ajettava tukipyörätrukki (pinkkari). Nostaa 1000kg, nostokorkeus 3450.
Akku uusittu 23.11.2022 ja kaikki pyörät uusittu 10/2024.
Voimansiirrossa sivuääni mutta toimii hyvin.
| Valmistenumero | AJN 9343 826/6 |
| Ohjaamo | Turvakaari/-katos |
| Oheislaitteet | Varaaja |
| Valmistusmaa | SE |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 1000 kg |
| Painopiste-etäisyys | 600 mm |
| Nostomasto | Duplex / vapaanosto |
| Nostokorkeus | 3450 mm |
| Haarukkakelkka | Integroitu haarukkakelkka |
| Haarukoiden pituus | 1150 mm |
| Akun merkki | TAB |
| Akun jännite | 24 V |
| Akkukapasiteetti | 345 Ah |
| Akun vuosimalli | 2022.00 |
| Kuljetuspaino | 1135.00 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Karoliinankatu 15
11100 Riihimäki
010 336 4140
Avoinna:
Arkisin 8-16

Voit kysyä myös meiltä











