Bobcat B20NT Li-ion Sähkötrukki
Sijainti: Ylöjärvi, Pirkanmaa
26.950,00€ + ALV
Varastossa
Mahdolliset leasing-vaihtoehdot löydät kassalta
Perustiedot
| Merkki | Bobcat |
| Malli | B20NT Li-ion Sähkötrukki |
| Vuosimalli | 2026 |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Nostokyky | 2000 kg |
| Nostokorkeus | 4800 mm |
Lisätiedot
Bobcatin Li-ion akullinen uutuusmalli ensiesittelyssä Suomessa. Saatavilla 5 vuotta ja 5000 h tehdastakuu (markkinoiden parhaita takuita, ellei jopa paras trukkipuolella), eli tehokkuutta ja huolettomuutta samassa paketissa 2,0t nimellisnostokyvyllä.
Akku on pikaladattava ja huoltovapaa. Ei vaadi akun vesitystä ja voidaan taukoladata tarvittaessa.
Koneeseen asennettavissa ripustettava asetinlaite (hydraulinen sivusiirto sekä levitys/kavennus) lisähinnasta.
Tutustu ja ihastu!
SUOMEN KONETALO ON BOBCAT MAANRAKENNUSKONEIDEN JA TRUKKIEN VALTUUTETTU MAAHANTUOJA. MEILTÄ SAAT KONEET, LISÄLAITTEET, HUOLLOT JA VARAOSAT LUOTETTAVASTI JA NOPEASTI.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Huolto- ja huolenpitosopimukset, sekä kaikki muut palvelut. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen
| Valmistenumero | OBA07-000012 |
| Ohjaamo | Turvakaari/-katos |
| Oheislaitteet | -Turvakatos -Nelitie hydrauliikka -Mekaaniset vivut -Bluespot takana -LED-takavalo -Peilit -Premium‑luokan Grammer MSG65 ‑jousitettu istuin, käsinojilla¨ -Maadoitusnauha staattisen sähkön estämiseksi - Li-ion akku + laturi, Kolmas venttiili, Neljäs venttiili |
| Huoltosopimus | Kyllä |
| Takuu | 36 kk / 3000 h |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 2000 kg |
| Painopiste-etäisyys | 500 mm |
| Vapaanosto | 1200 mm |
| Nostomasto | Triplex/vapaa nosto |
| Nostokorkeus | 4800 mm |
| Haarukkakelkka | Sivusiirto |
| Haarukkamalli | FEM2A |
| Rengaskoko takana | 16x6-8 |
| Rengaskoko edessä | 18x7-8 |
| Rengastyyppi | Joustokumi |
| Ajokorkeus | 2210 mm |
| Sertifikaatit | CE |
| Akun jännite | 51 V |
| Akkukapasiteetti | 277 Ah |
| Latausvirta | 150 A |
| Kuljetuspaino | 3720.00 |
| Kuljetusmitat | 2,12x1,09x2,215 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Osinkotie 8
33470 Ylöjärvi
010 205 1842
Avoinna:
Arkisin 8 – 16

Voit kysyä myös meiltä




















