Bobcat TL43.80HF Kurottaja (Tilaustuote)
Perustiedot
| Merkki | Bobcat |
| Malli | TL43.80HF Kurottaja (Tilaustuote) |
| Vuosimalli | 2026 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Nostokyky | 4300 kg |
| Nostokorkeus | 7500 mm |
Lisätiedot
Meiltä voit tilata kaikki Euroopan maihin saatavilla olevat Bobcat-kurottajamallit täsmälleen sinulle sopivalla varustelulla.
Voit valita mieleisesi mallin sekä laajan valikoiman lisävarusteita. Me autamme räätälöimään kokonaisuuden, joka sopii täydellisesti rakennus-, maatalous- tai teollisuuskäyttöön.
Ota yhteyttä – löydetään yhdessä juuri sinun työhösi paras Bobcat‑kurottaja!
Jos tämä kone ei ole sopiva käyttöönne, niin katso myös muut myynti-ilmoituksemme tai ota yhteyttä ja laitetaan kalustoasiat yhdessä kuntoon.
SUOMEN KONETALO ON BOBCAT MAANRAKENNUSKONEIDEN JA TRUKKIEN VALTUUTETTU MAAHANTUOJA. MEILTÄ SAAT KONEET, LISÄLAITTEET, HUOLLOT JA VARAOSAT LUOTETTAVASTI JA NOPEASTI.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt Bobcatin maanrakennuskoneet (liukuohjatut, kurottajat, pyöräkuormaajat, minikaivinkoneet ym.), sekä Bobcatin trukkikaluston että muut maahantuomiemme merkkien tuotteet Crown, Heli, Bulmor, WM, Raniero.
Myös koneiden vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin eri konemerkkeihin ja -malleihin. Huolto- ja huolenpitosopimukset, sekä kaikki muut palvelut.
Autamme myös nykyisen kalustosi myynnissä tarvittaessa.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen.
| Oheislaitteet | Puomivakain Hydraulinen pikakiinnike LED‑työvalot edessä ja takana 2WS / 4WS / Crab / Semi‑Crab ohjaustilat (kiinteärunko) - AdBlue / DEF -järjestelmä vakiona (SCR) - Mekaaninen jousitettu istuin - Joystick‑ohjaus - USB‑pistoke ja 12V‑pistoke - Takalasin pyyhin - Märkälevyjarrut + automaattinen moottorijarru - Työkalulaatikko & käyttöohjekirja, Ilmastointilaite, Vakain, Lisähydrauliikka, AdBlue |
| Huoltosopimus | Kyllä |
| Valmistusmaa | FR |
| Takuu | 36 kk / 3 000 h |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 4300 kg |
| Vetotapa | 4x4 |
| Nostokorkeus | 7500 mm |
| Varastonumero | Tilaustuote |
| Moottori | D34 |
| Moottorin teho | 137 Hv |
| Sertifikaatit | CE |
| Vaihteisto | Hydrostaattinen |
| Kuljetusmitat | 4,975x2,3x2,457 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Karoliinankatu 15
11100 Riihimäki
010 336 4140
Avoinna:
Arkisin 8-16

Voit kysyä myös meiltä




