BT LWE200 Lavansiirtovaunu
Sijainti: Ylöjärvi, Pirkanmaa
1.200,00€ + ALV
Varastossa
Mahdolliset leasing-vaihtoehdot löydät kassalta
Perustiedot
| Merkki | BT |
| Malli | LWE200 Lavansiirtovaunu |
| Vuosimalli | 2015 |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Käyttötunnit | 990 h |
| Nostokyky | 2000 kg |
Lisätiedot
BT lavansiirtovaunu valmiina töihin!
Toimiva kone, mutta pientä välystä nivelissä.
– Ajoläppä (ei sivutukia)
– Integroitu varaaja (laturi)
– Nostohaarukat 1150 mm
– Kuormapyörät Single
| Valmistenumero | 6360934 |
| Ohjaamo | Ei hyttiä/Muu |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 2000 kg |
| Haarukoiden pituus | 1150 mm |
| Varastonumero | VT-6360934 |
| Sertifikaatit | CE |
| Akun jännite | 24 V |
| Kuljetuspaino | 563.00 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Osinkotie 8
33470 Ylöjärvi
010 205 1842
Avoinna:
Arkisin 8 – 16

Voit kysyä myös meiltä











