BT SWE120 Pinkkari
Sijainti: Oulu, Pohjois-Pohjanmaa
Perustiedot
| Merkki | BT |
| Malli | SWE120 Pinkkari |
| Vuosimalli | 2008 |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Nostokyky | 1200 kg |
| Nostokorkeus | 3300 mm |
Lisätiedot
SUOMEN KONETALO ON BOBCAT MAANRAKENNUSKONEIDEN JA TRUKKIEN VALTUUTETTU MAAHANTUOJA. MEILTÄ SAAT KONEET, LISÄLAITTEET, HUOLLOT JA VARAOSAT LUOTETTAVASTI JA NOPEASTI.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Huolto- ja huolenpitosopimukset, sekä kaikki muut palvelut. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen
| Valmistenumero | 6025147 |
| Ohjaamo | Ei hyttiä/Muu |
| Valmistusmaa | SE |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 1200 kg |
| Painopiste-etäisyys | 600 mm |
| Nostokorkeus | 3300 mm |
| Haarukoiden pituus | 1150 mm |
| Sertifikaatit | CE |
| Akun jännite | 24 V |
| Akkukapasiteetti | 40 Ah |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Gneissikuja 2
90620 Oulu
010 279 1835
Avoinna:
Arkisin 8 – 16

Voit kysyä myös meiltä















