Crown WJ50-1.5 Lavansiirtovaunu
Sijainti: Oulu, Pohjois-Pohjanmaa
Perustiedot
| Merkki | Crown |
| Malli | WJ50-1.5 Lavansiirtovaunu |
| Vuosimalli | 2026 |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Nostokyky | 1500 kg |
| Nostokorkeus | 110 mm |
Lisätiedot
Uusi litiumakulla varustettu Crown WJ50-1.5 lavansiirtovaunu.
Lavansiirtovaunut eli sähköpässit ovat käteviä työkaluja monilla eri aloilla, kuten varastoissa, tehtaissa ja terminaaleissa. Niitä käytetään tavaroiden ja kuormalavojen siirtämiseen yhdellä tasolla, ja sähkökäyttöiset versiot tekevät siitä helppoa ja vaivatonta. Lavansiirtovaunut ovat hyödyllisiä kaikilla matkoilla, olivat ne sitten lyhyitä tai pitkiä.
Jos tämä trukki ei ole sopiva käyttöönne, niin katso myös muut trukki-ilmoituksemme tai ota yhteyttä ja laitetaan trukkiasiat yhdessä kuntoon.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen.
| Valmistenumero | 7A604632 |
| Ohjaamo | Ei hyttiä/Muu |
| Oheislaitteet | -Litium akku |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 1500 kg |
| Painopiste-etäisyys | 600 mm |
| Nostokorkeus | 110 mm |
| Haarukoiden pituus | 1150 mm |
| Sertifikaatit | CE |
| Akun jännite | 48 V |
| Akkukapasiteetti | 24 Ah |
| Akun vuosimalli | 2025.00 |
| Varaajan valmistaja | V-FORCE |
| Latausjännite | 48 V |
| Latausvirta | 20 A |
| Kuljetuspaino | 159.00 |
| Kuljetusmitat | 0,37x0,56x1,25 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Gneissikuja 2
90620 Oulu
010 279 1835
Avoinna:
Arkisin 8 – 16

Voit kysyä myös meiltä













