Heli CDD16-A2LIH Pinontavaunu
7.950,00€ + ALV
Varastossa 2 kpl
Riihimäki: 1kpl
Ylöjärvi: 1kpl
Varastossa
Mahdolliset leasing-vaihtoehdot löydät kassalta
Perustiedot
| Merkki | Heli |
| Malli | CDD16-A2LIH Pinontavaunu |
| Vuosimalli | 2026 |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Nostokyky | 1600 kg |
| Nostokorkeus | 5400 mm |
Lisätiedot
Helin korkealle nostava perässä käveltäviä Li-ion pinoamistrukki.
Ergonominen ohjauskahva tekee koneen käytöstä helppoa ja mukavaa. Li-ion akku on huoleton, turvallinen ja huoltovapaa. Tällä koneella vapautat itsesi akkujen vesitykseltä ja sen unohtumisista johtuvista huolista ja korjauksista.
Näitä on rajoitettu erä. Hanki siis omasi nopeasti.
Jos tämä trukki ei ole sopiva käyttöönne, niin katso myös muut trukki-ilmoituksemme tai ota yhteyttä ja laitetaan trukkiasiat yhdessä kuntoon.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen.
| Valmistenumero | 17016XB7350 |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 1600 kg |
| Painopiste-etäisyys | 600 mm |
| Vapaanosto | 1870 mm |
| Nostomasto | Triplex/vapaa nosto |
| Nostokorkeus | 5400 mm |
| Haarukoiden pituus | 1150 mm |
| Ajokorkeus | 2480 mm |
| Sertifikaatit | CE |
| Akun jännite | 24 V |
| Akkukapasiteetti | 205 Ah |
| Kuljetuspaino | 1490.00 |
| Kuljetusmitat | 0,76x0,8x2,488 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Osinkotie 8
33470 Ylöjärvi
010 205 1842
Avoinna:
Arkisin 8 – 16
















