Toyota 40-8FD35N VAIN 796H AJETTU
Sijainti: LIETO, Varsinais-Suomi
27.500,00€ + ALV
Varastossa
Mahdolliset leasing-vaihtoehdot löydät kassalta
Perustiedot
| Merkki | Toyota |
| Malli | 40-8FD35N VAIN 796H AJETTU |
| Vuosimalli | 2015 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Käyttötunnit | 796 h |
| Nostokyky | 4000 kg |
| Nostokorkeus | 6000 mm |
Lisätiedot
Todella hieno ja vähän ajettu Toyota.
Kone on meillä myyntitilissä.
Jos tämä trukki ei ole sopiva käyttöönne, niin katso myös muut trukki-ilmoituksemme tai ota yhteyttä ja laitetaan trukkiasiat yhdessä kuntoon.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Huolto- ja huolenpitosopimuset, sekä kaikki muut palvelut. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen
| Valmistenumero | 10127 |
| Ohjaamo | Umpihytti |
| Oheislaitteet | Deluxe -ohjaamo, vaaleat tahraamattomat renkaat, integroitu ELM -asetinlaite, panoraamapeili, työvalot, vilkkumajakka, panoraamapeili, Blue Spot huomiovalo, sammutusjärjestelmä, radio, sisävalo, kamera, työhydrauliikan hallinta Fingertips -pikkuvivuilla., Kolmas venttiili, Neljäs venttiili, Kattoikkuna |
| Valmistusmaa | JP |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 4000 kg |
| Painopiste-etäisyys | 500 mm |
| Vapaanosto | 1910 mm |
| Nostomasto | Triplex/vapaa nosto |
| Nostokorkeus | 6000 mm |
| Haarukkakelkka | Sivusiirto ja levitys |
| Haarukoiden pituus | 1200 mm |
| Rengaskoko takana | 7.00-12 |
| Rengaskoko edessä | 250-15 |
| Rengastyyppi | Joustokumi |
| Ajokorkeus | 2740 mm |
| Moottori | 1KD |
| Moottorin teho | 74 Hv |
| Sertifikaatit | CE |
| Kuljetuspaino | 6580.00 |
| Kuljetusmitat | 2,925x1,35x2,74 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot

Voit kysyä myös meiltä










