Ravas -1100 punnitseva haarukkavaunu
Sijainti: Oulu, Pohjois-Pohjanmaa
Perustiedot
| Merkki | Ravas |
| Malli | -1100 punnitseva haarukkavaunu |
| Vuosimalli | 2020 |
| Käyttövoima | Muu |
| Nostokyky | 2000 kg |
Vuokraa kone käyttöösi
| Päivähinta | 50 € +alv / päivä |
| Viikkohinta | 150 € +alv / viikko |
| Kuukausihinta | 400 € +alv / kuukausi |
| Lisätiedot | Kysy lisätietoja |
Lisätiedot
Luotettava ja helppokäyttöinen punnitseva haarukkavaunu päivittäiseen varasto- ja logistiikkakäyttöön. RAVAS 1100 mahdollistaa kuormien punnituksen suoraan siirron yhteydessä, mikä tehostaa työskentelyä ja säästää aikaa.
SUOMEN KONETALO ON BOBCAT MAANRAKENNUSKONEIDEN JA TRUKKIEN VALTUUTETTU MAAHANTUOJA. MEILTÄ SAAT KONEET, LISÄLAITTEET, HUOLLOT JA VARAOSAT LUOTETTAVASTI JA NOPEASTI.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Huolto- ja huolenpitosopimukset, sekä kaikki muut palvelut. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen
| Valmistenumero | 22008689.204303 |
| Oheislaitteet | -Kantavuus 2000 kg -Lukutarkkuus 1 kg -Tarkkuus ±0, 1 % kuormasta -Paristokäyttö (4 x AA) – pitkä käyttöaika -IP65/67-suojaus – soveltuu vaativiin olosuhteisiin -Brutto- ja nettopunnitus -Taaraus -Summatoiminto (lähetysten kokonaispaino) -Automaattinen nollaus ja virrankatkaisu |
| Valmistusmaa | NL |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 2000 kg |
| Haarukoiden pituus | 1150 mm |
| Kuljetuspaino | 104.00 |
| Kuljetusmitat | 0,4x0,555x1,25 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Gneissikuja 2
90620 Oulu
010 279 1835
Avoinna:
Arkisin 8 – 16

Voit kysyä myös meiltä








