Silverstone CPD20L2 Sähkötrukki
Sijainti: Oulu, Pohjois-Pohjanmaa
16.700,00€ + ALV
Varastossa
Mahdolliset leasing-vaihtoehdot löydät kassalta
Perustiedot
| Merkki | Silverstone |
| Malli | CPD20L2 Sähkötrukki |
| Vuosimalli | 2021 |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Käyttötunnit | 201 h |
| Nostokyky | 2000 kg |
| Nostokorkeus | 4800 mm |
Lisätiedot
Jos tämä trukki ei ole sopiva käyttöönne, niin katso myös muut trukki-ilmoituksemme tai ota yhteyttä ja laitetaan trukkiasiat yhdessä kuntoon.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen.
| Valmistenumero | 2292000174 |
| Ohjaamo | Turvakaari/-katos |
| Oheislaitteet | - Hydrauliikan käyttö joystickillä (2kpl joystick). - Asetinlaite. - FEM nostohaarukat (vaihdettavissa eri kokoisiin helposti). - LI-ION akku., Varaaja, Kolmas venttiili, Neljäs venttiili |
Tekniset tiedot
| Nostokyky | 2000 kg |
| Painopiste-etäisyys | 500 mm |
| Nostomasto | Triplex/vapaa nosto |
| Nostokorkeus | 4800 mm |
| Haarukkakelkka | Sivusiirto ja levitys |
| Haarukkamalli | FEM2A |
| Haarukoiden pituus | 1150 mm |
| Yleisarvosana (1-5) | 5 |
| Ed. omistajien lkm. | 1 |
| Takarenkaiden kunto | 95 % |
| Eturenkaiden kunto | 97 % |
| Rengastyyppi | Joustokumi |
| Varastonumero | VT-7000257 |
| Ajokorkeus | 2230 mm |
| Sertifikaatit | CE |
| Akun jännite | 48 V |
| Akkukapasiteetti | 360 Ah |
| Kuljetuspaino | 3750.00 |
| Kuljetusmitat | 1,765x1,15x2,23 |
Kysy lisätietoja
Yhteystiedot
Gneissikuja 2
90620 Oulu
010 279 1835
Avoinna:
Arkisin 8 – 16

Voit kysyä myös meiltä

















